poniedziałek, 2 czerwca 2014

Podsumowanie maja + Targi we Wrocławiu

Maj minął mi zaskakująco szybko. Pełno sprawdzianów, kartkówek, po prostu nawalili w szkole tyle ile się dało, oprócz tego treningi z tańca. Ale jak wiadomo, im więcej człowiek ma do zrobienia, tym szybciej mija mu czas. I właśnie w moim przypadku tak było.

W tym miesiącu przeczytałam:
1. Dobrani- Ally Condie
2. Doły- Louis Sachar
3. Wariant- Robison Wells
4. Strych Tesli - Neal Shursterman & Eric Elfman

Najgorsza książka: Doły
Najlepsze książki: Strych Tesli , Dobrani
Największe rozczarowanie: -
Największe zaskoczenie: -

W tym miesiącu przeczytałam: 1188 stron
Nie jest to zadowalający wynik, no ale cóż mam nadzieje, że będzie lepiej w tym miesiącu. ;D

A teraz Targi Książki we Wrocławiu.  Targi trwały od 29.05 do 1.06.. Wybrałam się na nie wraz z przyjaciółką-blogerką z bloga Between Books dnia 30 maja. Ogólnie Targi okazały się udane. Nazwa tego wydarzenia to Targi Książek we Wrocławiu Dobra Strony. Były to targi książek dla dzieci i młodzieży.
Niestety nie pojawiło się za dużo wydawnictw, które oferują książki młodzieżowe. Według mojej opinii najciekawszymi wydawnictwami były: Dreams, Nasza księgarnia, Media Rodzina, Czarna Owca. Wraz z Anią obeszłyśmy wszystkie stanowiska, wiele osób z wydawnictw było bardzo życzliwych, choć zdarzały się też osoby mniej sympatyczne. Najbardziej polubiłam stanowisko Naszej Księgarni. Z Anią chciałyśmy dostać jakieś egzemplarze recenzenckie, przez pierwsze,5 godziny niestety nie udało nam się, ale i tak zostałyśmy, gdyż czekałyśmy na Lidię Miś. Potem jednak los się do nas uśmiechnął, dostałyśmy egzemplarze recenzenckie z wydawnictwa Nasza Księgarnia( już niedługo recenzja) oraz udało mi się zdobyć autograf Lidii Miś. Dostałyśmy razem 4 książki, każda z nas wzięła po 2 , ale później się wymienimy. Dla Anii to były pierwsze egzemplarze recenzenckie. Gratulacje. Oprócz tego na Targach można było nauczyć się Pierwszej Pomocy, co jest rzeczą bardzo ważną. Było też tam pudło z " Chorymi Książkami" , czyli książkami zniszczonymi, podartymi już do niczego się nie nadającymi, straszny widok.
A oto moje zdobycze:2 komentarze:

  1. Dzięki za gratulacje :D Czekam na Twoją recnezje Wyborów i Ducha z Niewiadomic :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje! Na pewno znajda się tacy, którzy nie mieli czasu nawet na tyle, prawda?

    Miałam zamiar być na tych tragach jednak w ostatniej chwili dowiedziałam się, że wyjeżdżam :/ Ale byłam na targach na początku grudnia i na kolejnych mam zamiar być :)

    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie!

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania, jest dla mnie ważny. Każdy komentarz biorę sobie do serca. Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie jakiś ślad. Za każdy z góry dziękuję. <3