Kontakt i Współpraca

Gdyby jakieś wydawnictwo, księgarnia lub portal literacki, autor chciałoby podjąć ze mną współpracę proszę pisać na e-mail:  zyzio194@wp.pl


1. Nigdy nie biorę książek na siłę, czytam tylko te pozycje, które mnie interesują.

2.  Ważny jest dla mnie kontakt z wydawnictwem. Z mojej strony mogę zagwarantować odpowiedzi na maile. Zawsze przesyłam  linki do recenzji.

3. Na przeczytanie książek daje sobie około 2-3 miesiące. W dłuższych przerwach( wakacje, ferie)  jest to czas zdecydowanie krótszy. Jeśli zależy Państwu na szybszym zrecenzowaniu pozycji, termin jest do uzgodnienia.

4. Książki, które trafiają do mnie bez zamówienia, są "prezentem". Nie muszę ich recenzować. Jeśli dociera do mnie taka książka, sprawę wyjaśniam przez maile i staram się uzgodnić kompromis, który usatysfakcjonuje obie strony.

5. Piszę całkowicie szczerze.  Nie będę wychwalała książki, która nie jest dobra.

6. Swoje recenzje publikuje zawsze na stronach: lubimyczytać, bonito, merlin, matras, empik, a także na fanpage'u mojego bloga.

7. Jeśli chodzi o formę egzemplarzy recenzenckich to najlepiej czyta mi się książki papierowe. Posiadam także czytnik ebook'ów, więc czytam książki w formie elektronicznej.
Najlepiej gdyby były one w formacie EPUB, bądź dobrej jakość PDF. Nie jestem fanką audiobooków, ale jeśli propozycja jest ciekawa, to chętnie posłucham danej pozycji.

8. Książka, którą dostaje do recenzji staje się moją własnością.

9. Jestem otwarta na inne propozycje współpracy. Z wielką chęcią zorganizuję konkurs, obejmę patronat nad powieścią, zezwolę na fragment recenzji na okładce. 


Gdzie można mnie znaleźć: 


 | empik.pl | matras | lubimyczytać | merlin | facebook | youtube | bonito | 


Z kim udało mi się rozpocząć współpracę? 


Współpraca stała: 

Sine Qua Non : 


Logo Znak Emotikon

Oprócz tego miałam okazję zrecenzować: 
książkę " Mroczne umysły" Alexandry Bracken dla  wydawnictwa Otwartego
książkę " Felix, Net i Nika oraz klątwa domu McKillianów" dla autora Rafała Kosika

Bardzo dziękuję za daną mi szansę ! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania, jest dla mnie ważny. Każdy komentarz biorę sobie do serca. Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie jakiś ślad. Za każdy z góry dziękuję. <3