wtorek, 30 grudnia 2014

Stosik grudniowy i wyniki konkursu urodzinowego


Dzisiaj już przedostatni dzień  grudnia, więc czas na stosik. W tym miesiącu dotarły do mnie bardzo ciekawe książki, jestem strasznie zadowolona z moich zdobyczy. Od teraz rusza już całkowicie instagram, gdzie będziecie mogli zobaczyć książki, które do mnie docierają, które czytam. :) Jak możecie zauważyć na blogu pojawił się nowy nagłówek, nad którym trochę się męczyłam, nie jestem geniuszem informatycznym. Blog przejdzie jeszcze parę zmian, ale o tym przekonacie się wkrótce. :) Dobra już nie przedłużam i zostawiam Was ze stosikiem. A po stosiku zachęcam do zapoznania się z wynikami konkursu. Tam- tadam.!! Nadszedł ten dzień, kiedy wszystko się wyjaśni, kto co wygrał. Niestety nie zglosiło się tyle osób, ile oczekiwałam, ale dwie książki i tak zostaną rozdane. Ważne są numery przypisane do każdej osoby!!
1) Książkę " Dla ciebie wszystko chciały zdobyć następujące osoby:
1. Cora Linn
2. Natalia P.
3. Gracenta
4. Joasia K. 
5. Sylwka S. 
6. Elenkaa_ 
7. Kasia Żmuda
8. Magda Kowalczyk


A kto wygrał ??


2) Książkę " Magiczne Drzewo. Cień smoka" chciały wygrać następujące osoby:
1. Tomasz Zarzycki
2. Kasumi
3. Lenka 

A kto wygrał ? 


Gratuluję zwycięzcom i dziękuje wszystkim za wzięcie udziału w konkursie! Maile już powędrowały do zwycięzców, czekam do 2.01.2015 na mail z adresem. Życzę też wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!! 

5 komentarzy:

  1. Uuuu, ile ciekawych książek. Miłego czytania :D Ja muszę jeszcze swoje recenzenckie ponadrabiać :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje dla zwycięzców ! :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania, jest dla mnie ważny. Każdy komentarz biorę sobie do serca. Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie jakiś ślad. Za każdy z góry dziękuję. <3