niedziela, 13 września 2015

KONKURS !!!Hej hej hej, wróciłam niedawno z obozu tanecznego i jak obiecałam czas na konkurs. O tym, że konkurs będzie zorganizowany wiem już od dłuższego czasu, mniej więcej miesiąc temu uzgodniłam z wydawnictwem literackim, że taki konkurs zorganizuje. Zdecydowałam się jednak, że w konkursie nie będzie do wygrania tylko jedna książka, a kilka. Przejdźmy jednak do zasad,  regulaminu. 

Regulamin: 
1. Organizatorką konkursu jestem ja, recenzentka Maximum książek, natomiast sponsorem jest wydawnictwo Literackie, a także ja. 
2. Niniejszy konkurs trwa od dziś tj. 13.09. do 13.10.2015r. Zgłoszenia, które będą wysyłane po terminie nie będą brane pod uwagę. 
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu. 
4. Zasady udziału: 
- każdy komentarz musi zawierać chęć zgłoszenia ( Zgłaszam się. itp.) imię i nazwisko/nick, e-mail, a także odpowiedź na pytanie konkursowe, jaką książkę chce się wygrać
-  powinno się polubić fanpage bloga (klik) i fanpage wydawnictwa (klik), jednak nie jest to konieczne
- miło by mi było, gdybyście dodali boga do obserwowanych, zaobserwujecie mnie na instagramie (klik) oraz na G+  (klik)
- zwycięzca zostanie wybrany przeze mnie i powiadomiony o wygranej drogą mailową
- na odpowiedź z adresem korespondencyjnym czekam 3 dni, po  tym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby
- nagroda jest wysyłana tylko na terenie Polski 
- jeśli nie zgłosi się przynajmniej 20 osób, zastrzegam sobie prawo do odwołania konkursu
5. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu. 
6. Jako, że prowadzę bloga, a nie działalność gospodarczą, jestem zwolniona z płacenia podatku od organizowanego konkursu. 

 PYTANIE KONKURSOWE: 

DLACZEGO LUDZIE MAJĄ PRZED SOBĄ TAJEMNICE ? 

   <-------- baner do udostępnienia


Co jest do wygrania ? Rosanna Ley " Zatoka tajemnic" 

Laini Taylor " Córka dymu i kości" 

J.K. Johansson " Laura" 

Książka niespodzianka 

7 komentarzy:

 1. Zgłaszam się! :)
  nefmisblog@onet.pl
  Lubię obie strony, obserwuję na G+ i Instagramie.

  Pozwól, że odpowiem świetnym cytatem z książki, którą ostatnio przeczytałam: "Nauczyłem się kochać tajemnicę. Zdaje mi się, że jest to jedyna rzecz, która nasze życie uczynić może tajemniczym i cudownym. Najpospolitsza ze spraw ludzkich wyda nam się wykwintną, jeżeli ktoś przed nami ją ukrywa."

  Wybieram "Zatokę tajemnic".

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się :)
  martaczech98@o2.pl

  Dlaczego ludzie mają przed sobą tajemnice?

  Każdy najmniejszy osobisty sekret czyni człowieka bardziej interesującym. To właśnie takich ludzi chcielibyśmy poznawać. Przebywając z nimi i stopniowo zdobywając ich zaufanie, chcielibyśmy odsłonić choćby rąbek tej intrygującej tajemnicy. To całkiem normalne, że niektóre rzeczy wolimy zachować tylko i wyłącznie dla siebie, dzięki temu jesteśmy bardziej niezależni i mamy pewność że nikt nas nie wyda. Do tego mamy świadomość, że w zanadrzu zawsze znajdzie się historia którą możemy kogoś zaskoczyć :)

  Wybieram książkę pt. "Córka dymu i kości".
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  Nick: Girl from Stars
  pasiutka1906@interia.pl
  Lubię obie strony :)

  Dlaczego ludzie mają przed sobą tajemnicę?

  "Naga prawda w połowie nie fascynuje tak ludzi, jak osnute mgiełką tajemnicy półprawdy."

  Jedną z głównych cech jakie posiada każdy człowiek jest ciekawość. Człoweik czuje się zaspokojony, gdy wie już wszystko. Każdy z nas posiada tajemnnice, przez co stajemy się bardziej interesującymi, ponieważ każdy chce nas odkryć, każdy chce poznać naszą tajemnicę. :)

  Wybieram książkę pt. "Córka dymu i kości"

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się! :)
  Justine W. Lucy
  justynaledwig@wp.pl

  Odpowiedź na pytanie dlaczego ludzie mają przed sobą tajemnice znajduje się w Książce, która chciałabym wygrać. Brzmi ona:„Prawdę niekiedy trudno jest wyznać, a jeszcze trudniej usłyszeć.”
  Ludzie mają tajemnice, gdyż boją się konsekwencji ujawnienia prawdy.

  Wybieram książkę pt. "Zatoka tajemnic"

  OdpowiedzUsuń
 5. Z przyjemnością zgłaszam się
  Majanna
  majcik@gazeta.pl
  walczę o Zatokę tajemnic

  Bywają małe i niewinne jak dziecięce spojrzenia, innym razem są drapieżne i nieokiełznane niczym dzikie zwierzę. W jednych słodycz się kryje, w drugich wyczuć można posmak pikanterii. Niektóre z najgłębszych mroków się wyłaniają i ukazują prawdę zapomnianą. A wszystkie one intrygują. Przyciągają...
  Tak ja to widzę i dlatego też nie dziwię się, że na co dzień ludzie tworzą kolejne sekrety i sekreciki. Czasami robią to w dobrej wierze, ot, by ukryć niespodziankę dla ukochanego, innym razem - ze strachu, z lękiem próbują zamknąć w sobie COŚ, COŚ co ich zdaniem nie może, albo też nie powinno ujrzeć światła dziennego. Są też tacy, którzy tworzą tajemnice, by samemu stać się takim jak one - intrygującym i przyciągającym. Jest też ogromne grono osób, które dzięki tajemnicom najzwyczajniej w świecie próbuje zachować swoją przestrzeń osobistą w nienaruszonym stanie, wszak nie trzeba kłapać ozorem na lewo i prawo ;)
  Każdym może kierować inna pobudka, jedno jest jednak pewne - tajemnice nadają życiu pewnego uroku... w sumie to cały świat jest przecież jedną wielką tajemnicą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam dodać, że lubię oba fanpage :)

   Usuń
 6. Ever wanted to get free Twitter Re-tweets?
  Did you know that you can get them ON AUTO-PILOT & TOTALLY FREE by getting an account on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania, jest dla mnie ważny. Każdy komentarz biorę sobie do serca. Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie jakiś ślad. Za każdy z góry dziękuję. <3