poniedziałek, 18 listopada 2013

Piosenki dla Pauli

Blue Jeans- Piosenki dla Pauli

Tytuł oryginalny: Canciones para Paula

Paula ma siedemnaście lat, głowę pełną marzeń i gorące serce. Jak większość nastolatek, śni o wielkiej miłości.Prawdopodobnie już ją znalazła. Od dłuższego czasu dziewczyna spędza całe godziny na rozmowach z internetowym znajomym, Angelem. Chłopak jest od niej pięć lat starszy i pracuje w branży muzycznej, jako dziennikarz w małym wydawnictwie. Paula wierzy, że to ten jedyny... Jednak dzień, kiedy mają się spotkać i zobaczyć siebie po raz pierwszy jest pełen niespodzianek.Angel otrzymuje życiową szansę przeprowadzenia ważnego wywiadu z gwiazdą rockowej sceny. Z tego powodu spóźnia się na spotkanie. Siedząc w kawiarni, Paula poznaje innego mężczyznę, Alexa. 

Kiedy wreszcie Paula i Angel wpadają na siebie w drzwiach kawiarni, okazuje się, że mają sobie do powiedzenia nawet więcej niż przypuszczali... Życie Pauli staje się coraz bardziej skomplikowane. Spotyka się z Angelem. Rozmawia z Aleksem. Ma również tajemniczego wielbiciela, któremu niechybnie złamie serce.


" Jeśli jednak istnieje ktoś, komu udaje się osiągnąć wszystko, czego tylko pragnie, tym kimś jest właśnie najsławniejszy gryzoń na świecie."  :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania, jest dla mnie ważny. Każdy komentarz biorę sobie do serca. Skoro już tu jesteś to zostaw po sobie jakiś ślad. Za każdy z góry dziękuję. <3